PERSONĪBAS IZAUGSMES PASAKAS

Ierobežojumi iedvesmo vairāk laika pavadīt pie dabas

Ticu, ka jebkurās grūtībās ir atrodams kaut kas labs, dažreiz pat kaut kas ārkārtīgi vērtīgs. Šis īpašais laiks un ar to saistītie ierobežojumi mūsu ģimenes dzīvē veicinājuši lielāku draudzēšanos ar dabu – gan vienkārši atpūšoties un uzņemot vairāk skābekļa, gan apzinātāk vai neapzinātāk kaut ko novērojot un pētot un pat vairāk aizdomājoties par dabā atrodamāTurpināt lasīt “Ierobežojumi iedvesmo vairāk laika pavadīt pie dabas”

Princis, kas aizmuka no mājām. Ir ilgas, kuras tikai tu pats vari piepildīt.

Reiz dzīvoja kāds jauns princis, kuram nekā it kā netrūka, bet tomēr sirdī bija kādas nepiepildītas ilgas. Princis pats nesaprata, kāpēc, bet bieži vien jutās mazliet skumjšs. Viņš visādi centās pats sevi iepriecināt, bet nekas tā īsti nelīdzēja. Dažreiz princis domāja, ka viņam jākļūst par varenu cīnītāju vai izveicīgu mednieku, lai justos labāk. Un viņšTurpināt lasīt “Princis, kas aizmuka no mājām. Ir ilgas, kuras tikai tu pats vari piepildīt.”

Pūce izglābj mazo elfiņu. Par dzīves gudrību.

– Kur gan es esmu nolicis tās skolas grāmatas? – mazais elfiņš Viktors satraucās. Bija jau pēdējais laiks iet ārā no mājas, lai dotos uz skolu, bet grāmatas nekur nevarēja atrast. – Vēl vakar te tās noliku! Nu ja, tepat uz galda! – Viktora seja pauda galēju izmisumu. Elfi bija kārtīgas radības, un arī ViktorsTurpināt lasīt “Pūce izglābj mazo elfiņu. Par dzīves gudrību.”

Vāverēns Dūda ceļ atrakcijas. Sapņi piepildās, ja tu izdari savu daļu.

– Skat, re kur aiziet Dūda, mūsu sapņotājs! – mežacūka Riksis nokrekšķinājās un nosprauslojās, tā īsi pasakot visu, ko viņš par tādiem sapņotājiem domā. – Zini, ko viņš man vakar stāstīja, – zebiekste Lustis uzreiz sajuta Rikša noskaņojumu un centās viņam pieglaimoties, – viņš tic, ka kādu dienu uzcels atrakcju laukumu mūsu pašu mežā. IedomājiesTurpināt lasīt “Vāverēns Dūda ceļ atrakcijas. Sapņi piepildās, ja tu izdari savu daļu.”

Notiek ielāde…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Kas ir personības izaugsmes pasakas?

Tās ir pasakas, kas palīdz salabot, ja kaut kas ir salūzis tavā sirdī, kas dod cerību, kad saskaries ar dzīves grūtībām, un kas vienkārši motivē augt un attīstīties.

Tu vari lasīt šīs pasakas kā jebkuras pasakas vai arī papildināt tās ar sarunu par to, kas uzrunājis vai, tieši pretēji, – neuzrunājis. Ja tev patīk zīmēt, ir vērtīgi uzzīmēt pasaku vai kādu tās daļu. Varbūt tu vēlies uzzīmēt to, kā juties pasakas lasīšanas laikā. Tad ieklausies savās sajūtās – kādās krāsās tās ir, ar kādām līnijām tās var attēlot… Varbūt tev ir pašam savas idejas, kā strādāt ar šīm pasakām. Tu droši vari izmēģināt arī tās.

Skaistu tev šo ceļojumu – ceļojumu, kurā kopā ar pasaku varoņiem doties iepazīt ne tikai kādas ārējas lietas, bet arī pats savu sirdi!

Pieraksties uz bloga jaunumu saņemšanu!

Jaunākais saturs Tavā e-pastā!