PERSONĪBAS IZAUGSMES PASAKAS

Šobrīd plānoju pievienot vienu jaunu pasaku nedēļā. Audio papildinājums jaunai pasakai, visdrīzāk, tiks pievienots dienu vai divas vēlāk. Lapas apakšā var pieteikties uz bloga jaunumu saņemšanu e-pastā.

Nekārtīgais dinozaurēns. Vienas medaļas divas puses.

Tu galīgi nedomā, ko tu dari! – izmisušajai Dinozauru  mammai paspruka, kad viņas mazais dinozaurēns Stīvens kārtējo reizi, ačgārni uzvilktām biksēm, ar brāļa kreklu mugurā un steigā uz basām kājām uzvilktām kurpēm, pa galvu pa kaklu skrēja viņai garām. – Iešu pagalmā spēlēties, – bija vienīgais, ko mamma saņēma kā atbildi. Kaimiņu bērnu balsis pagalmāTurpināt lasīt “Nekārtīgais dinozaurēns. Vienas medaļas divas puses.”

Kad nieks nemaz nav nieks. Par neizsāpētām zaudējuma sāpēm.

– Hei, ko tu tur ārdies? – rūķis Raimonds neizpratnē apstājās, ieraudzījis savu draugu rūķi Bertoldu pludmalē nikni speram smiltis gaisā. Bertolds ārdījās ne pa jokam. Ik pa laikam viņš arī izgrūda kādu pērkonīgu rēcienu, it kā uzbruktu kādam savā iztēlē. Bija jocīgi uz viņu tādu noskatīties, jo neviena cita pludmalē nebija. Pat jūra bijaTurpināt lasīt “Kad nieks nemaz nav nieks. Par neizsāpētām zaudējuma sāpēm.”

Atkal tā matemātika. Viens lēmums var mainīt visu.

– Atkal tā matemātika! – mazā trusīte Ramona žēlojās mammai. Viņai tik ļoti negribējās pildīt matemātikas mājasdarbu. Matemātika likās tik nežēlīgi grūta. – Es taču nekad nebūšu matemātiķe, nu kam man to matemātiku vajag! Mamma nopūtās. Viņa arī bija mazliet piekususi atkal un atkal mēģināt Ramonu pārliecināt, ka matemātika nav nemaz tik slikta. Viņa bijaTurpināt lasīt “Atkal tā matemātika. Viens lēmums var mainīt visu.”

Mazā lāča lielais biznesa plāns. Pacietība nes augļus.

– Hei, skaties, kādas ogas! Nu gan pieēdīšos pilnu vēderu!– parasti tik laiskais lācēns Gogs pēkšņi bija kļuvis zibenīgi ātrs un pāris lēcienos bija iekšā avenēs. Viņš grāba avenes lielām saujām un aizgūtnēm stūķēja tās mutē. Aveņu sula tecēja gar viņa lūpu kaktiņiem, kad viņš saldā apmierinājumā, uz brīdi apstājies, uzsmaidīja saviem brāļiem, kuri nezTurpināt lasīt “Mazā lāča lielais biznesa plāns. Pacietība nes augļus.”

Notiek ielāde…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Kas ir personības izaugsmes pasakas?

Tās ir pasakas, kas palīdz salabot, ja kaut kas ir salūzis tavā sirdī, kas dod cerību, kad saskaries ar dzīves grūtībām, un kas vienkārši motivē augt un attīstīties.

Tu vari lasīt šīs pasakas kā jebkuras pasakas vai arī papildināt tās ar sarunu par to, kas uzrunājis vai, tieši pretēji, – neuzrunājis. Ja tev patīk zīmēt, ir vērtīgi uzzīmēt pasaku vai kādu tās daļu. Varbūt tu vēlies uzzīmēt to, kā juties pasakas lasīšanas laikā. Tad ieklausies savās sajūtās – kādās krāsās tās ir, ar kādām līnijām tās var attēlot… Varbūt tev ir pašam savas idejas, kā strādāt ar šīm pasakām. Tu droši vari izmēģināt arī tās.

Skaistu tev šo ceļojumu – ceļojumu, kurā kopā ar pasaku varoņiem doties iepazīt ne tikai kādas ārējas lietas, bet arī pats savu sirdi!

Pieraksties uz bloga jaunumu saņemšanu!

Jaunākais saturs Tavā e-pastā!